18 Ocak 2019 Cuma

Bize hangi görev verilirse yaparız

bize-hangi-gorev-verilirse-yapariz

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ve Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan toplantıda bir araya geldi. Toplantıda konuşan Nurullah Cahan, AK Parti belediyeciliğine yakışır şekilde gece gündüz demeden hizmet ettiklerine dikkat çekti. AK Parti’nin bir neferi olduğunu ve partinin her kademesinde görev aldığına vurgu yapan Cahan, makam ve koltuk sevdalısı olmadığını, makamların Hakk’a ve halka hizmet için olduğunun altını çizdi
07 Ocak 2019 Pazartesi 18:25

 AK Parti Uşak İl Teşkilatı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın da katıldığı toplantıda buluştu. Yoğun katılımın gerçekleştiği buluşmada Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, AK Parti belediyeciliğine yakışır şekilde Hakk'a ve halka hizmet ettiklerini vurgulayıp, Uşak'ı layık olduğu noktaya getirmek için canla başla çalıştıklarını ve söz verdiklerinden daha fazla eseri Uşak'a kazandırmanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 

AK Parti’nin bir neferi olduğuna dikkat çeken Nurullah Cahan, “2001 yılında Uşak Merkez İlçe kurucu Gençlik Kolları Başkanı olarak başladığımız siyasi hayatımızda 2014’ün 30 Mart’ına kadar partimizin her kademesinde Uşak halkımıza hizmet ettik. 2001’den 2019’a 18 yıl boyunca hangi görev verildiyse yerine getirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizleri Belediye Başkan Adayı olarak layık görmeleri, halkımızın teveccühü ve oylarıyla ve Rabbimin de takdiri ile 30 Mart 2014’ten bugüne kadar da Uşak Belediye Başkanlığı yaptık. Bu dönem içerisinde her mahalleye hizmet götürdük. Halkımızın rahatı ve refahı için çalıştık. Her mahallemizde mührümüz var. Atalarımızın ve Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ‘İnsan ölür kalır eseri, merkep ölür kalır semeri.’ Uşak’ın her mahallesinde eserimiz var, Elhamdülillah” diye konuştu.
 

Koltuk Sevdalısı Değiliz
5 yıldır Belediye Başkanlığı görevini yaptıklarını belirten Cahan, “Bu süre içerisinde siz değerli Uşaklı hemşehrilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biz makam ve koltuk sevdalısı değiliz. Bu makamlar Hakk’a ve halka hizmet için vardır. Biz de hizmet için buradayız. Halkımıza hizmet için bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından ne görev verildiyse yerine getirdik. Bugünden itibaren de tarafımıza hangi görev tevdi edilirse biz onu yapmaya varız ve hazırız.” dedi.
 

“Değerli kardeşlerim, tam 5 yıl önce Yunus Emre’nin ‘Gelmedik biz kavga için, bizim işimiz sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” dörtlüğüyle Belediye Başkanlığına başladığını hatırlatan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak’ta çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmadıklarını ifade ederek dava arkadaşlarına Uşak’a kazandırdığı hizmetleri aktardı.
  

Belediyemiz 24 Saat Halkımızın Hizmetinde
Artık 24 saat çalışan bir belediyeye sahip olduklarının altını çizen Başkan Cahan, “Bize 5 yıl önce bu makam layık görüldü ve 5 yıldır Belediye Başkanlığı yapıyoruz. Elhamdülillah eserimiz çok. Şimdi bayrak değişimi zamanı geldi. Bundan sonra da bir AK Parti neferi olarak bize hangi görev verilirse biz onu yapmaya varız ve hazırız. Peygamber Efendimizin ifadesiyle ‘İnsanların En Hayırlısı, İnsanlara Hizmet Edendir’. Bizim gayemiz Rabbimizin rızasını kazanmak, insanlarımıza hizmet etmek. Bu yolda da üzerimize düşen görevler neyse bugüne kadar yaptık, bundan sonrada yapmaya varız. El birliğiyle gece gündüz çalışacağız ve yine bizler inşallah Allah yolunda insanlığa bu hizmetlerimizi devam ettireceğiz.” açıklamasında bulundu.

Haberin etiketleri:

AKP, hamza dağ


Haber okunma sayısı: 47

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

buyuk-secmen-gocu

Büyük seçmen göçü!..

18 Ocak 2019 Cuma 09:53
meslek-disi-buyukelci-

Meslek dışı büyükelçi

18 Ocak 2019 Cuma 08:43
chp-erhan-ustaya-itiraz-etmeyecek

CHP Erhan Usta'ya itiraz etmeyecek!

17 Ocak 2019 Perşembe 21:18

ÜLKE GÜNDEMİ

Ziraat Bankası'ndan çiftçiye doksandan gol

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Çiftçilerin borçları her yıl yaklaşık yüzde 35 faizle

Hayatımıza hızla giren teknoloji trendi: Yapay zekâ

Güvenlik, eğitim, üretim, sağlık, alışveriş gibi pek çok alana etki eden yapay zekâ, son zamanların en çok

Cumhur ittifakının Adana hedefi 16-0 mış

AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’ya iadeiziyarette bulundu.

Milletin gözünün içine baka baka yalan söylüyorlar

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, şeker fabrikalarının özelleştirilmesini eleştirerek, "Sam

1 milyon 800 bin çocuk okula gidemiyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Lale Karabıyık, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne sunduğu

Tatil köyüne seçmen yığılmış!

Yalova’ya bağlı Armutlu ilçesinde bulunan İhlas Tatil Köyü’nde bir dairede 52 seçmenin ikamet ettiği tespit

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL