23 Eylül 2020 Çarşamba

Cübbeli 'seks kasetleri' için ne dedi?

cubbeli-seks-kasetleri-icin-ne-dedi

“Cübbeli” lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, yıllar önce internete sızdırılan ve kendisine ait olduğu ileri sürülen seks kasediyle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü, ilgili seks görüntülerinin yer aldığı 400 tane CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını ilk kez Odatv’ye anlattı.
21 Haziran 2019 Cuma 18:52

 “Cübbeli” lakabıyla bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, yıllar önce internete sızdırılan ve kendisine ait olduğu ileri sürülen seks kasediyle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü, ilgili seks görüntülerinin yer aldığı 400 tane CD’nin, internete sızdırılmadan önce cemaat hocalarının evlerinin kapısına dağıtıldığını ilk kez Odatv’ye anlattı.

 

FETÖ’nün kendisine yaptığı seks kasedi kumpasının perde arkasını detaylarıyla anlatan, İsmailağa Cemaati hocalarından Ahmet Mahmut Ünlü’nün açıklamaları şöyle:

 

“400 CD’Yİ BÜTÜN ÇARŞAMBA’YA MISIR PATLAĞI GİBİ DAĞITTILAR” 

Ben deliyim, akıllıyla iş yapabilirler, akıllıyı korkutabilirler, akıllı kaybedecek bir şeylerini düşünür. Benim deli işlerim var, benim Allah'a bir canım var, ne yapıyorlarsa da yapsınlar, ben bu yoldan dönmem. Diyalog’a, çatmaya devam edeceğim.

 

- “Dediniz” ve içeri girdiniz?

 

Dedim. Çünkü şantaj… Ondan evvel seks, internete kaset attılar. Özelde gönderdiler İsmailağa'ya. Beni çıkarttırdılar 1 sene evvel.

 

- Öyle mi, kasedi önceden İsmailağa'ya mı gönderdiler?

 

Tabii kaset gönderdiler. Onları korkuttular.

 

- Özel hayat görüntüleri mi?

 

Özel hayat görüntüleri, onlar bir şey anlamadı. Özel hayat değil, onlar uydurma. Ama uydurma olabilir. Sonra “20 yönden bu bizim hocamız değil” diye Habertürk manşet yaptı. Parmağımda altın yüzük var mesela, hayatta giymemişim yani. Dünya kadar şey var ama, adam ne bilsin 70 yaşında hocaya gönderiyor. Hocaefendiler de dediler ki; buraya operasyon olacakmış, bize telefon ettiler. CD'yi götürdüler, “ben MİT'tenim, JİTEM'denim” diye bizim bir hocamıza verdiler. O hoca gitti bizim diğer hocamıza götürdü. Orada heyet kararı aldırmak istediler; “Cübbeli dışlanmıştır” diye… Mahmut Efendi Hocamız devreye girdi, “Ahmet haram iş yapmaz” diye…  

 

Onun devreye girmesiyle, istişare kurulu heyeti böyle bir karar almadı. Almak istemediler zaten ama, dediler ki, “Hocaefendi sana da zarar gelecek, sen de başka bir yerde yürüt bu tefsir çalışmalarını da.” Bana izin vermişti, Hoca Efendi adına ben yazıyordum.  “Sen başka bir yerde yürüt” dediler… Karagümrük'te bir daire tuttular. Arkadaşlarımızı ve ekipmanımızı oraya çektik. Bir sene kadar...

 

Sonra bu kasedi yay dedileri, oradaki hocamızın birine. O da “Ben teşhirci miyim? Ben ne anlarım; yapmış mı, yapmamış mı, ben anlamıyorum ki bundan bir şey, açamıyorum bile...” dedi.

 

Şifreli CD göndermişler, ondan sonra imama geldiler. İmama ben emniyettenim, diye geldi. Ondan sonra 1 CD daha verdiler. O CD'yi de kırdılar, attılar; Hoca Efendiler atmışlar. Ben “Bakayım bu CD aynı CD mi, bir bakayım” dedim. Sonra baktım, aynı hikaye. Çünkü ne yapıldığını bileyim hakkımda, diye…

 

Bu sefer, Sirkeci Postanesi’nden 400 tane CD’yi bütün Çarşamba’ya mısır patlağı gibi dağıttılar. Sabah kalktılar, her cemaatten hocaların evlerinin kapısındaydı.

 

- Bunu daha önce anlattınız mı?

 

Ben her şeyi anlatamadım ki, vakit bulamadım ki…

 

- Çok önemli…

 

Tabii, tabii. Sonra gittim Gayrettepe'ye şikayet ediyorum. Kimi kime şikayet ediyorsun! Avukat aldım güya. Hey gidi, ne avanakmışım. Tüm milletin çoluğuna, çocuğuna, evine, ocağına, en 300 tane CD. Çarşamba kaynıyordu. Yine cemaat beni terk etmiyor. Ondan sonra, bir sene sonra internete attılar. İşte 2010'un başında bunlar oldu, Ocak ayında… Hep Ocak’ta oluyor. İşte 2011'in başında da internete, attılar.

 

ODATV

Haberin etiketleri:

Cübbeli Ahmet, Ahmet Mahmut Ünlü


Haber okunma sayısı: 311

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

cesaretin-kaynagi-belli

Cesaretin kaynağı belli

23 Eylül 2020 Çarşamba 11:01
ihaleyi-kapti-paylasimi-yapti

İhaleyi kaptı, paylaşımı yaptı

23 Eylül 2020 Çarşamba 10:22
ibbye-5-milyon-dolarlik-hibe

İBB'ye 5 milyon dolarlık hibe

22 Eylül 2020 Salı 22:32
dogru-yapilani-alkislariz

Doğru yapılanı alkışlarız

22 Eylül 2020 Salı 20:33

ÜLKE GÜNDEMİ

İBB'ye 5 milyon dolarlık hibe

İBB, İstanbul trafiğini rahatlatmak adına toplu taşıma güzergah ağını verimli hale getirmek, ortalama seyahat

Meclis Başkanı Berberoğlu'nu davet etsin

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Anayasa Mahkemesi’nin Enis Berberoğlu ile ilgili hak ihlali kararının,

Polisler zamanında gelmeseydi hepimizi öldüreceklerdi

Ankara Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün akşam (21 Eylül) hasta yakınlarının sağlık

Kur riskine karşı alınacak önlemler

Kamu Özel Ortaklığı (PPP) ve Proje Finansmanı Uzmanı Fatih Kuran, girişimcilerin kur riskine karşı

Kıtaların kavşak noktası İstanbul

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BM’nin kuruluşunun 75. yıl dönümü vesilesiyle düzenlenen üst düzeyli toplantıya

3 Bin fotokapan av peşinde

Dünya genelinde çoğunlukla ulaşılması zor doğa şartlarında yaban hayatını gözlemlemek için kullanılan

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL